dortkolltd@hotmail.com
  0312 386 10 26
  0312 386 12 26
  0537 930 69 50

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Dörtkol Otomotiv, 1972 yılında Ankara'da İskitler oto sanayi bölgesinde kurulmuştur. Yaşanan değişimler doğrultusunda büyümek zorunluluğu firmamızı 1984 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde 2500 m2 lik yeni yerimize yönlendirir. 2000'li yılların başında yeniden yapılanmaya yönelen Dörtkol Taşıt Yedekleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. daha çok tüketiciye ulaşmış ve ismini markalaştırmayı başarabilmiştir.

"OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE 40 YILLIK DENEYİM"

Otomotiv sektöründe 40 yılı geride bırakan Dörtkol Taşıt Yedekleri San. ve Tic. Ltd. Şti., kurulduğu günden bu yana ağır vasıta, ticari, binek, iş makinelerinin ve deniz taşıtlarının her türlü elektrik malzemelerinin toptan-perakende satışını gerçekleştirmektedir.

Birçok markayı aynı çatı altında toplayan firmamız, ürün çeşitliliğine kendi ithalatlarını da katarak kaliteli ürünleri daha uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır.
Ankara'da faaliyet gösteren firmamız, gelecekte şube sayısını arttırarak daha fazla tüketiciye ulaşmak hedefindedir.

Fiyatlarımızın dikkatlice incelenmesi durumunda farkımızın apaçık ortaya çıkacağını belirtir, hayırlı ve bol kazançlar dileriz.

NAKİT 250 TL + KDV' DE %5 İSKONTO
VİSA 1.000 TL + KDV' DE %5 İSKONTO
  350 TL + KDV ÜSTÜ ALIMLARDA KARGO BİZE AİTTİR.

 

Amacımız

Doğru ürünleri, doğru şekilde tedarikçilerle ve tüketicilerle buluşturabilmektir.

Hedefimiz

Gelişime açık yönetim biçimine sahip; müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih veya takdir edilen bir firma olmaktır.

Kurum Kültürümüz

Bilinçli, sorumlu ve saygılı ve sürekli gelişmeye açık bir hizmet verebilmektir.

İlkemiz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız ve toplum için fayda yaratabilmektir.

Şuanda Sitede

12 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi